Průvodci a instruktoři

Zařídíme Vám kvalitní průvodcovské služby Víta Malkuse, Zdeny Zídkové, Mileny Škorpilové, Blanky Eisenhutové, Patricie Kraftové, Lenky Fišerové či Marie Tutterové.  V instruktorství lyžařském spolupracujeme se šikovnými instruktory z Krušných Hor a Krkonoš. Pro případné další informace vyplňte konkrétní poptávkový formulář či piště na e-mail: v.malkus@email.cz , případně telefonujte 00420 732 621 520 (po-pá 9-17, viz. "kontakty").

 

Vít Malkus

Dvanáct let praxe v cestovním ruchu, z toho jedenáct průvodcovských. Od roku 2008 OSVČ, nezávislý spolupracovník cestovních kanceláří z celé republiky. Specializace: Velká Británie, Irsko, Německo, Rakousko, Rusko a státy SNG, Ukrajina, Pobaltí; sportovní zájezdy lyžařské a inline bruslařské. Licence průvodce cestovního ruchu, člen Asociace průvodců české republiky (v rámci ní také WFTGA), instruktor inline bruslení, lyžování a cykloturistiky. Státní jazyková zkouška z anglického jazyka, mezinárodní zkouška z ruštiny, vybavenost němčinou a základy francouzštiny. Průvodcovství v českém a anglickém (technické doprovody také v ruském) jazyce do anglicky, německy a rusky hovořících oblastí.

Na akcích, které doprovázím, poskytuji služby moderního průvodcovství, s důrazem na výbornou organizaci a průběh zájezdu. Soustředím se na předání informací všeobecného geografického přehledu v mezinárodním srovnání, v současných politicko-ekonomických aspektech a historických souvislostech. Nezahlcuji daty, čísly a podrobnostmi z historie. Stavím také na informacích o životě běžných obyvatel, specifiku regionální gastronomie, kultury, lidové zábavy či zajímavostech dopravní infrastruktury, starých i moderních objektů či technických staveb a průmyslových závodů.Zdena Zídková, Blanka Eisenhutová, Milena Škorpilová, Marie Tutterová, Patricia Kraftová

Bohaté zkušenosti s prací v cestovním ruchu, průvodcovství různých kolektivů. Paní Zdena se kromě průvodcovství také věnuje výuce cizích jazyků. Dříve působila také jako redaktorka a překladatelka v anglickém a německém jazyce. Paní Blanka má mimo jiné i zkušenosti s prací v hotelové recepci. Paní Marie se soustředí na Francii a Velkou Británii. Milena je mladý profesionál v cestovním ruchu. Soustředí se na Velkou Británii, Benelux, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Ameriku a severské oblasti. Patricie se zabývá především italsky hovořícími oblastmi.

Obecný poptávkový formulář

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář s poptávkou průvodcovských služeb.