Vít Malkus

 

Na bázi činnosti "průvodce zájezdu - tour leader / tour manager" se v outgoingu věnuji průvodcovství zájezdů zejména do alpských oblastí; Německa, Rakouska a Švýcarska; do Pobaltských států; Velké Británie a Irska a dle politické situace - Ruska, zemí SNG a na Ukrajinu.
 

V zimě doprovázím lyžaře do italských, švýcarských, rakouských a italských Alp. V incomingu, na bázi "lokálního průvodce - local tourist guide", se věnuji průvodcovství pivovaru Pilsner Urquell v anglickém a ruském jazyce. Provázím města Plzeň a Karlovy Vary v anglickém jazyce. Spolupracuji s cestovními kancelářemi z celé republiky, nebráním se novým jednáním, různým formám a charakteru spolupráce (zakázkově na ŽL příp. DPP / DPČ).

Jsem členem Asociace průvodců ČR, mám průvodcovskou licenci "Průvodce cestovního ruchu", z anglického a ruského jazyka také jazykovou zkoušku. Dohovořím se dobře německy a částečně francouzsky. Sazba domluvou.

 

Na akcích, které doprovázím, poskytuji služby moderního průvodcovství, s důrazem na výbornou organizaci a průběh zájezdu. Soustředím se na předání informací všeobecného geografického přehledu, v mezinárodním srovnání, v současných politicko-ekonomických aspektech a historických souvislostech. Nezahlcuji daty, čísly a podrobnostmi z historie. Stavím také na informacích o životě běžných obyvatel, specifiku regionální gastronomie, kultury, lidové zábavy či zajímavostech dopravní infrastruktury, starých i moderních budov či technických staveb a industriálních objektů.

 

 

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte: 

e-mail: v.malkus@email.cz či info@apimalkus.cz

telefon +420 732 621 520 (pondělí - pátek 9-17hodin, podrobnosti viz. "kontakty")

 

Prosím, kontaktujte mě apriorně e-mailem, odpovím Vám jakmile to bude jen trochu možné.

 

Obecný poptávkový formulář

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář s poptávkou průvodcovských služeb.