Vít Malkus

S rokem 2020 nastane čtrnáctý rok praxe v cestovním ruchu, třináctý průvodcovství. Na bázi činnosti "průvodce zájezdu - tour leader / tour manager" se v outgoingu věnuji průvodcovství zájezdů do Pobaltí, Ruska,  na Ukrajinu a do dalších bývalých svazových států; dále do Německa, Rakouska a Švýcarska; Velké Británie a Irska, příležitostně Belgie, Holandska, Polska či Maďarska. V zimě doprovázím lyžaře do italských, švýcarských a rakouských Alp. V incomingu, na bázi "lokálního průvodce - local tourist guide", se věnuji průvodcovství pivovaru Pilsner Urquell v anglickém a ruském jazyce. Provázím města Plzeň a Karlovy Vary v anglickém jazyce. V současné době nezávisle spolupracuji s cestovními kancelářemi z celé republiky. Nebráním se novým jednáním, různým formám a charakteru spolupráce (zakázkově na ŽL příp. DPP / DPČ).

Jsem členem Asociace průvodců ČR, mám průvodcovskou licenci "Průvodce cestovního ruchu", z anglického a ruského jazyka také jazykovou zkoušku. Dohovořím se dobře německy a částečně francouzsky. Denní sazba domluvou.

Na akcích, které doprovázím, poskytuji služby moderního průvodcovství, s důrazem na výbornou organizaci a průběh zájezdu. Soustředím se na předání informací všeobecného geografického přehledu, v mezinárodním srovnání, v současných politicko-ekonomických aspektech a historických souvislostech. Nezahlcuji daty, čísly a podrobnostmi z historie. Stavím také na informacích o životě běžných obyvatel, specifiku regionální gastronomie, kultury, lidové zábavy či zajímavostech dopravní infrastruktury, starých i moderních budov či technických staveb a industriálních objektů.

 

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte: 

telefon +420 732 621 520 (pondělí - pátek 9-17hodin, podrobnosti viz. "kontakty")

e-mail: v.malkus@email.cz

 

Další průvodci a instruktoři

Zařídíme Vám kvalitní průvodcovské služby Víta Malkuse, Zdeny Zídkové, Mileny Škorpilové, Blanky Eisenhutové, Patricie Kraftové, Lenky Fišerové či Marie Tutterové.  V instruktorství lyžařském spolupracujeme se šikovnými instruktory z Krušných Hor a Krkonoš. Pro případné další informace vyplňte konkrétní poptávkový formulář či piště na e-mail: v.malkus@email.cz , případně telefonujte 00420 732 621 520 (po-pá 9-17, viz. "kontakty").

 

Zdena Zídková, Blanka Eisenhutová, Milena Škorpilová, Marie Tutterová, Patricia Kraftová

Bohaté zkušenosti s prací v cestovním ruchu, průvodcovství různých kolektivů. Paní Zdena se kromě průvodcovství také věnuje výuce cizích jazyků. Dříve působila také jako redaktorka a překladatelka v anglickém a německém jazyce. Paní Blanka má mimo jiné i zkušenosti s prací v hotelové recepci. Paní Marie se soustředí na Francii a Velkou Británii. Milena je mladý profesionál v cestovním ruchu. Soustředí se na Velkou Británii, Benelux, Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Ameriku a severské oblasti. Patricie se zabývá především italsky hovořícími oblastmi.

Obecný poptávkový formulář

Vyplňte, prosím, níže uvedený formulář s poptávkou průvodcovských služeb.