PŘEDNÁŠKY

API Vít Malkus pravidelně každý rok pořadá ve vlastní organizaci projekce fotografií s besedami/přednáškami pro obchodní partnery, spolupracovníky a přátele. Tradičně návštěvníky zavádíme obrazovou formou na nejzajímavější místa z cest uplynulého roku. 
 
Reprízy těchto přednášek je možné objednat i pro Váš spolek, školu či firmu jako benefit zaměstnancům, například na různých firemních akcích.
 
Nabízíme:
 
Pobaltí - na sever s nádechem východu, krásy přírody a měst
 
Rusko - Soči 2014, pohled nejen za Olympiádou
 
Ukrajina - cesta od Zakarpatí po Oděsu
 
 
Realizace ve Vašich konferenčních prostorech, požadavek zajištění projektoru, plátna a zvukové techniky. Proplacení dopravy. Cena za projekci domluvou. Objednávky telefonicky v pracovní dny 9-17h. tel. 732 621 520, emailem: v.malkus@email.cz; dostupnost služeb říjen - duben.

Podzimní reprízy promítání a přednášky ze Soči

(1.12.) Po premiéře v dubnu proběhlo během listopadu 2014 pět repríz cestovatelské přednášky a promítání z Olympijských her v Soči, pro uzavřené kolektivy i veřejnost. V různých počtech návštěvníků jsme se setkali v Plzni, Praze a Rakovníku. Všem, kteří přišli a nenechali si akce ujít, ještě jednou děkuji a těším se na setkání na dalších podobných akcích s promítáním z cest! Poděkování za organizaci patří DDM Rakovník a DDM Praha-Klamovka.

 

 

 

Aktuální pozvánky

pátek 21.11. od 18 hodin v horním sálku restaurace U Boleváku v Plzni proběhne repríza cestovatelského promítání a besedy z Olympijský her v SOČI 2014. Pořádá API Vít Malkus, cestovní agentura.

 

Pozvánka API Vít Malkus v pdf - https://malkus.kctbolevec.sweb.cz/pozvanka_2014plzen.pdf

 

úterý 25.11. od 17 hodin ve vile Klamovka v Praze proběhne repríza cestovatelského promítání a besedy z Olympijský her v SOČI 2014. Pořádá Klub Klamovka. Více informací na www.klubklamovka.cz

Pozvánka API Vít Malkus v pdf -- https://malkus.kctbolevec.sweb.cz/pozvanka_klamovka112014.pdf

 
pátek 28.11. od 17 hodin ve společenském sálku DDM Rakovník proběhne repríza cestovatelského promítání a besedy z Olympijský her v SOČI 2014. Pořádá DDM Rakovník, www.ddmrako.cz